Air Soft Funs


#1 2009-09-11 20:31:08

Porucznik Brat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

Ahoj, Rufny here.
Sprawa ma się tak. Termin strzelania jest niestety dosyć napięty. Strzelamy 20'stego września. Tak akurat historycznie, bo 3 dni po ataku ZSRR na Polskę (haha). Ale do rzeczy. Skład jest, karabiny w większości też. Więc idąc po kolei.
Skład
Wstępny i najprawdopodobniej ostateczny skład wygląda następująco:
1. Moja skromna osoba
2. Mój brother
3. Pablo
4. Barty
5. Filip
6. Grzywa
7. Gajus Kajdus
8. Lekki
9. Brat Grzywy
Na stanie w najlepszym wypadku mamy 6 replik, w najgorszym 5. Więc jak widać nie jest źle.jak ustaliliśmy zamawiam shotguny o naprawdę niezłym zasięgu w przyzwoitej cenie (23zł). Doskonałe wsparcie dłuższego zasięgu. Trzeba by ich zamówić w liczbie 3 więc 70zł+jak sądze 15 przesyłki= 85zł. Ściepają się wszyscy prócz mojego brata, który ma status głownego importera broni i ekwipunku więc zasługuje na ulgi finansowe. Tak więc 8 osób po 11zł= ładnie daje 88zł. Nie jest to dużo, a będzie czym strzelać right?

Rozpiska tego co jest potrzebne i inne takie:
a) Amunicja (jak dostaniesz tym w tyłek przekonasz się, że to nie kulki, lecz amunicja)
- 1500szt. 13zł
- 3000szt. 22zł (starcza na bardzo długo)
b) Repliki:
- shotgun ok. 23zł
Jak ustaliliśmy zamawiam shotguny o naprawdę niezłym zasięgu w przyzwoitej cenie (23zł). Doskonałe wsparcie dłuższego zasięgu. Trzeba by ich zamówić w liczbie 3 więc 70zł+jak sądze 15 przesyłki= 85zł. Ściepają się wszyscy prócz mojego brata, który ma status głownego importera broni i ekwipunku więc zasługuje na ulgi finansowe. Tak więc 8 osób po 11zł= ładnie daje 88zł. Nie jest to dużo, a będzie czym strzelać right?
c) Strawa:
- Polak nie wielbłąd- pić musi. A jak głodny to zły i źle strzela. Tak więc szerokopojęte piciu we własnym zakresie. Proponuje zrobić jakieś kiełbaski z ogniskiem żeby głodnym nie chodzić. Tak pod koniec jakoś.
d) Oporządzenie ochronne:
- Tutaj sprawa ma się tak. Mój brat postara się załatwić jak najwięcej gogli przeznaczonych specjalnie do asg (+1 moja maska jak ktoś chce), które wytrzymują nawet strzał z Flak88. Ale jeżeli posiadacie jakieś (choćby narciarki)- weźcie. Nie zaszkodzi. Na głowy czapki/hełmy, w zależności co tam wygrzebiecie. Długi rękaw, spodnie również, buty jakieś znośne (raczej cięższe), rękawice (zimowe, skórzane itp), coś na twarz typu husta, arafata, zdechła nutria czy co tam wolicie. Nie ubierać się za grubo. Ma boleć! Po to się gra żeby czuć "postrzał"
e) Feel no pain!
- Co do wieku. Niby powinno się mieć 18+ ale. Kto nie ma albo niech nie gra jak sie boi ziaziu albo niech gra, ale żeby później płaczów nie było (pozdrowienia dla "szermierza")
f) Składki:
- Zamawiam "za pobraniem" czyli zakładać nie będe. Tak więc na poniedziałek przynosimy po 11 zeta na shotguny. Kasa na kulki do piątku, ostatecznie na strzelanie (czyli do piątku). Shotgunnerzy (zmiany broni będą of course) mogą kupić 3000 na dwóch. Wychodzi taniej niż 2x po 1500, a na bron powtarzalną 1500 wystarczy, aż nadto. "Seryjni" tez w sumie moga 1500. Osobiście biorę 3000 jeśli kogoś to interesuje. Zastanówcie się i kasa do piątku. Rozdzieliłem żeby nie uderzać odrazu mocną ściepką. 11 i za kawałek 20 brzmi lepiej niż "fuckin' 3 dychy!". Chyba, że jakiegoś hrabiego swędzi kieszeń niech da odrazu. Swoją drogą nie jest to dużo. Przykłądowo wynajęcie hali asg kosztuje 50 od godziny + 15 za wypożyczenie replik +10 za mundury +10 za ochrone i amunicja własna. Więc chyba się opłaca, a może być naprawdę fajowo.

Organizacja i miejsce gry
a) Termin i miejsce:
- Gramy 20 września w lesie w Sławkowie. Wasze lasy napewno sa równie interesujące, ale w przypadku tego wiem, że tam jest to wzgórze i wiem, że jest całkiem przyzwoite. Po prostu nie mamy innej miejscówki w pobliżu. Chyba, że jakieś znacie to napiszcie tu o tym. W Krakowie można by z powodzeniem na fortach, ale nie chcę dzielić się z ekipami paintballowymi. I dochodzi kwestia wypadków...
b) Zbiórka:
- Proponuje żeby wszyscy jechali tym samym pociągiem. Nie zbiedniejecie (6.30 w obie), a zwiedzicie troche Polski. Chodzi o to, że zjeżdżanie się w sttylu "ja tym, ja tym, a mnie babcia przyniesie" jest bez sensu. Każdy się spóźni 5 min i mamy troche w czasu w kakao.
Pociąg mamy 7:47 w Olkuszu. Miło byłoby gdybyśmy się zebrali przypuśćmy 7:30 pod pksem. I proponuje trzymać się tego twardo, bo pociąg nie zaczeka, a następny mamy 14:33 (oddajmy hołd pkp).
c) Strzelanka:
- Wstępnie podzieliliśmy to na trzy etapy: Zdobycie wzgórza, Pogoń, Etap końcowy
I- Zdobycie wzgórza jak sama nazwa mówi ma na celu zdobycie wzgórza. Rozkład sił bedzie następujący: Obrońcy 2-3 (raczej 2) atakujący 7. Tak naprawdę atakujący nie mają wesoło. Sami zobaczycie. Po zdobyciu wzgórza przejście do następnego etapu
II- Ekipa obrońców (cała zmartwychwstaje) ma 2 minuty żeby prysnąć. Po tym czasie atakujący ruszają w pościg za zajączkami. Oczywiście "wycofujący się" obrońcy mogą wpaść na pomysł misternej zasadzki.
III- Etap końcowy. Czyli typowy last team standing. Do ostatniej kulki.
d) Zasady:
- Odsyłam do tematu "Zasady strzelanek"

Myślę, że przy dobrej organizacji wszystko wypali. Trzeba trochę chęci, a jeśli się uda zobaczycie, że było warto. Można się wyżyć trochę. I zapraszam na to forum . Zarejestrujcie się, bo przy dobrym wietrze na tej strzelance się nie skończy

Lieutenant Rufny out!
PS: Nie dajcie dupy! Gramy! Będzie CKM!

Offline

 

#2 2009-09-13 19:42:55

Coilguner

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

To ja się pisze. Na wszystko wszędzie. Moge sam z kijkiem

Offline

 

#3 2009-09-13 21:37:56

Porucznik Brat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

To na następne niestety. Teraz będzie taka wiesz... o. Strzelanka zapoznawcza Żeby wdrożyć nowych ludków. Zanim ich pokroisz Ale następny raz Cie nie ominie. Zaglądaj, tutaj będzie napisane jak coś.

Offline

 

#4 2009-09-14 21:54:05

Sir Rafe

Nowy użytkownik

3234469
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

Nie dało się trochę krócej? Sumienność nie pozwala mi słowa ominąć. "Gajus Kajdus" jest, kasa będzie wkrótce. See you!

Offline

 

#5 2009-09-16 17:07:39

Porucznik Brat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

Przynajmniej nie musicie się pytać "a ile, a dlaczego, a kiedy?" i tym podobne

Offline

 

#6 2009-09-16 17:29:12

Tratatater

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

Ja chcieć bum-tratata łeeeeeeee. Dajcie znać kiedy następna. Chce podziurawić zadek Coil'owi Dawno sie po lesie nie ganiałem. A właśnie. Kulki staniały, słyszeliście? 3000 0.20g za 23zł. Ale fajowo


My poor, little sniper rifle. Come on, we have work to do! Tratatatata

Offline

 

#7 2009-09-16 19:56:52

Coilguner

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

A co leśniczy odkrył twój szałas w końcu? Kto komu by podziurowaił to by podziurawił Ale poważnie. Kulasy staniały i dobrze, bo 28 za 0.20 to było troche drogo. Teraz fajnie. Ale przyznam, że nie chcecie nas i jesteście fe. Zobaczycie następnym razem, nie przyznamy się i wyskoczymy gdzieś zza krzaka (każdy z innego oczywiście)

Offline

 

#8 2009-09-17 19:44:57

Porucznik Brat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

Ale wy macie zryte berety. Do pozostałych. Ściepke na kulasy najpóźniej na strzelanie. Żeby nikt dupy nie dał. Co do zbiórki konkretnie się jeszcze umówimy.

Offline

 

#9 2009-09-20 15:08:22

Porucznik Brat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Strzelanka "Wait a minute... This fuckin' hill is our!" 20.09.2009r.

Dzięki za strzelanie wszystkim. Nie wiem kiedy następna. Jak coś dam znać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pileckiego.pun.pl www.vaevictisclan.pun.pl www.pogadam.pun.pl www.starwarsots.pun.pl www.fjakfrajer.pun.pl